Mieszkaj, wynajmuj, inwestuj

MAARAN HOUSE ŻEROMSKIEGO 2
- nowoczesne mieszkania w klasycznym klimacie

Inwestycja na ul. Żeromskiego 2 w Łodzi, to projekt stworzony z myślą o osobach chcących inwestować w mieszkania na wynajem. Układ pomieszczań i ich wielkość zapewnią wysoką stopę zwrotu i pewny najem przez cały rok. Nieruchomość położona jest w samym centrum, ze świetnym dostępem do aktualnej komunikacji miejskiej oraz przyszłej stacji „Łódzkiego Metra”. W parę minut piechotą lub tramwajem można stąd dostać się do wielu wydziałów uczelni wyższych lub ulicy Piotrkowskiej i Manufaktury – kluczowych miejsc na mapie Łodzi.

Termin zakończenia: IV kw. 2023

Liczba lokali: 18

Mieszkania od: 25 m2

Atuty inwestycji

Wyjątkowa lokalizacja

Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Łodzi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze punkty na mapie miasta. W klika minut można dojść do Manufaktury, ul. Piotrkowskiej czy budowanej właśnie nowej stacji „Łódzkiego Metra”.

Komunikacyjny raj

Jeżeli nie piechotą lub metrem, to w każdą część miasta można dostać się dzięki tramwajom lub autobusom, których przystanki i różnorodność połączeń, sprawia, że na uczelnię lub miejsce pracy można dostać się w wyjątkowo krótkim czasie. 

Wymarzone Wnętrza

Idealny rozkład, przestronność i różnorodność pomieszczeń, pozwala na duże możliwości aranżacyjne, swobodę w doborze materiałów i rozwiązań dekoratorskich.

Galeria Inwestycji