Inwestycja zrealizowana

Przędzalniana 80 w Łodzi - Kameralne osiedle na Księżym Młynie

Osiedle położone jest przy ul. Przędzalnianej 80 w Łodzi. 42 mieszkania o powierzchni 25-60 mkw oraz 2 lokale usługowe 40-57 mkw, zlokalizowane są w 3 budynkach. Ich realizacja podzielona została na dwa etapy, których budowa została już zakończona i wszystkie mieszkania oraz lokale zostały sprzedane. Przędzalniana 80 to projekt skierowany dla osób szukających małych mieszkań do zamieszkania lub wynajmu. Zostały one zaprojektowane z myślą o łatwym dostosowaniu do własnych potrzeb lub strategii inwestycyjnej.

Termin zakończenia: 2021

Liczba lokali: 44

Mieszkania: od 25 m2 do 60 m2

Spełniamy marzenia o własnym M

Lokale zostały zaprojektowane z myślą o młodych ludziach, którzy marzą o kupnie własnego mieszkania. Niewielki metraż i atrakcyjne ceny sprawiają, że ten cel jest możliwy do zrealizowania.

Przyjazna lokalizacja

Inwestycje zlokalizowana jest w obrębie zabytkowego i klimatycznego Księżego Młyna, ze świetną komunikacją drogową oraz miejską. W najbliższej okolicy są tereny rekreacyjne, sklepy, punkty gastronomiczne oraz usługowe.

Bezpieczna inwestycja

Oferowane mieszkania świetnie sprawdzą się też jako inwestycja kapitału. Mieszkania spełniają aktualne standardy, zapewnią stały i wysoki przychód z najmu oraz skutecznie będą chronić oszczędności przed inflacją.

Galeria Inwestycji